Меню сайта

Розрахункова частина

І. Скласти податковий календар на липень та графік подання до податкової інспекції декларацій, розрахунків, бухгалтерських звітів і балансів у липні, виходячи з таких даних.

Підприємство сплачує до бюджету:

1) ПДВ (середньомісячна сума податку становить 35 тис. грн.)

2) Акцизний збір (підприємство реалізує алкогольні напої)

) Податок на прибуток

) Плату за землю

) Збір за геологорозвідувальні роботи (середньомісячна сума збору - 20 тис. грн.)

) Плату за воду

Бюджет податку на додану вартість

Бюджет ПДВ складається на підставі даних бюджетів продажу, закупівель товарів, бюджету податку на прибуток, інформації про форми договірних відносин і податковий статус партнерів.

Зокрема, перед відображенням у бюджеті ПДВ податкового кредиту необхідно проаналізувати інформацію про те, чи є контрагенти платниками ПДВ, чи відносяться витрати до господарської діяльності підприємства, дату (період) настання першої події з ПДВ, чи відповідають ціни на реалізовану продукцію рівню звичайних цін.

Оскільки підприємства можуть сплачувати ПДВ щомісячно або поквартально, бюджет ПДВ може складатися з помісячною або поквартальною розбивкою. У наведеному прикладі припускаємо, що підприємство має місячний базовий податковий період з ПДВ. Сума податку становить 35 тис. грн.

Бюджет акцизного збору

Сума податку становить 35/20%*35% = 61,25 тис. грн. Податок сплачується на третій день після здійснення обороту реалізації.

Бюджет податку на прибуток

Складаючи бюджет податку на прибуток, використовують дані бюджетів продажу, закупівлі товарів, капітальних інвестицій, витрат на збут, адміністративних витрат, бюджетів податків, що включаються до складу валових витрат і ПДВ, додаткова інформація про форми договірних відносин, податкового статусу партнерів підприємства, складу основних фондів підприємства, податкових збитках за попередній період і т. п.

Припустимо, що за умовами прикладу відносини з продажу й придбання товарів ґрунтуються на договорах купівлі-продажу, при цьому всі партнери є платниками податку на прибуток і ПДВ, підприємство планує здійснювати тільки оподатковувані ПДВ операції, податкових збитків за результатами попередніх звітних періодів немає, ставка податку на прибуток 25 % оподатковуваного прибутку підприємства.

Залишкова вартість основних фондів (ОФ) в обліку з податку на прибуток станом на 1 липня 2009 р. наведена в табл. 1.1.

Таблиця 1.1 Склад основних фондів підприємства станом на 01.01.2009

Найменування ОФ

Група ОФ у податковому обліку

Залишкова вартість ОФ на 01.07.2009, тис. грн

Будинок складу

1

150

Разом група 1

150

Автомобіль

2

-

Вітрина

2

-

Стіл канцелярський

2

-

Разом група 2

300

Устаткування складу

3

-

Електрокар

3

-

Разом група 3

100

Комп'ютер

4

-

Телефонні апарати

4

-

Разом група 4

25

Усього ОФ

575

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6

Читайте більше

Аналіз відносних показників фінансової стійкості ТзОВ «Імперія жирів»
Поряд з абсолютними показниками в процесі аналізу необхідно розглянути відносні показники (коефіцієнти) фінансової стійкості ТзОВ «Імперія жирів». Для цього нами було виділено ряд показників, які найбільш повно дозволяють визначити рівень фінансової стійкості, характеризують структуру джерел фін ...

Оцінка фінансової стійкості ТзОВ Імперія жирів
В умовах нестабільності економічного середовища та міжнародної фінансової кризи виникає потреба у досконалому аналізі фінансового стану суб’єктів господарювання, основним елементом якого є аналіз фінансової стійкості. Такий є аналіз діяльності підприємства є досить важливим для його ділов ...