Ринковий збір обчислюються виходячи з одного торгового місця. У разі, якщо розмір торгового місця перевищує встановлені органами місцевого самоврядування межи, розмір ринкового збору збільшується в залежності від розміру такого перевищення.
Ринковий збір, внесений за рахунок коштів юридичних осіб, відноситься до собівартості продукції (робіт, послуг).
Подання розрахунку ринкового збору до органів державної податкової служби здійснюється платниками за базовий податковий (звітний) період календарний місяць - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця; за базовий податковий (звітний) період календарний квартал - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу; за базовий податковий (звітний) період рік - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем податкового (звітного) року.
Сплата здійснюється протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного терміну подання податкового розрахунку.
Розрахунок затверджено наказом ДПА України від 24.12.2003 р. №627.
Відповідальність за правильність обчислення, повноту стягнення, своєчасність перерахування ринкового збору до місцевого бюджету несе адміністрація ринку згідно з чинним законодавством України.
Контроль за сплатою місцевих податків і зборів здійснюють державні податкові інспекції.
За порушення порядку нарахування та своєчасності сплати ринкового збору до місцевого бюджету відповідальність покладено на адміністрацію ринку.
Збір за видачу ордера на квартиру
Збір за видачу ордера на квартиру сплачується за послуги, пов’язані з видачею документа, що дає право на заселення квартири.
Граничний розмір
збору за видачу ордера на квартиру не повинен перевищувати 30% неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на час оформлення ордера на квартиру (тобто 5 грн. 10 коп.).
Збір за видачу ордера на квартиру сплачується через установи банків до одержання ордера і перераховується до бюджету місцевого самоврядування. Документом про сплату збору є квитанція, видана установою банку.
Облік надходжень збору за видачу ордера на квартиру здійснюють органи з обліку та розподілу житла. [10]
Джерело сплати
- особисті кошти отримувача ордера.
Збір за право на використання місцевої символіки
Збір за право на використання місцевої символіки справляється з юридичних осіб і громадян, які використовують цю символіку з комерційною метою.
Дозвіл на використання місцевої символіки (герба міста або іншого населеного пункту, назви чи зображення архітектурних, історичних пам’яток) видають відповідні органи місцевого самоврядування.
Граничний розмір
збору за право на використання місцевої символіки не повинен перевищувати з юридичних осіб - 0,1% від вартості виробленої продукції, виконаних робіт, наданих послуг з використанням місцевої символіки; з громадян, які займаються підприємницькою діяльністю, - п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85 грн.).
Подання розрахунку збору за право використання місцевої символіки до органів державної податкової служби здійснюється платниками за базовий податковий (звітний) період календарний місяць - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця; за базовий податковий (звітний) період календарний квартал - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу; за базовий податковий (звітний) період рік - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем податкового (звітного) року.
Сплата здійснюється протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного терміну подання податкового розрахунку.
Розрахунок затверджено наказом ДПА України від 24.12.2003 р. №622.
Збір за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей
Платниками
збору за проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей є юридичні особи і громадяни, які мають дозвіл на проведення аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей.
Об’єктом
збору за право на проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей є вартість заявлених до місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу товарів виходячи з їх початкової ціни або суми, на яку випускається лотерея.
Інформаційна система обліку і аналізу розрахунків з постачальниками і підрядниками
На сучасному етапі розвитку народного господарства
проходить подальше вдосконалення управлінської діяльності підприємств. Зміни,
які проходять в економіці України, потребують підвищення ефективності та якості
управлінської праці. Це викликано всезростаючим науково-технічним прогресом,
вп ...
Аналіз фінансового стану та фінансових результатів діяльності підприємства на прикладі ВАТ ПМК-68
майно кошти фінансовий
Економічний аналіз (англ. Economic Analysis, від грец. analysis -
розкладання, розчленування) - взаємопов’язані й взаємозумовлені методи вивчення
і наукового дослідження певних явищ, процесів, дій, результатів. У економіці
застосовується з метою виявлення законом ...