при плані 654,9 млн. гривень,
Миколаївською митницею -
99,2
відсотка,
або 287,0 млн. гривень при плані 289,3 млн. гривень.
У розрізі адміністративно-територіальних одиниць не забезпечено виконання планових обсягів звітного періоду по 7 місцевих бюджетах, найнижчий рівень мобілізації у Веселинівському - 82,1 відсотка.
Місцеві органи виконавчої влади недостатньо вживали заходів щодо підвищення ефективності використання бюджетних коштів, удосконалення мережі бюджетних установ, оптимізації чисельності працюючих в цих установах, приведення видатків на їх утримання до можливостей бюджету.
Протягом 2006 року органами місцевого самоврядування приймалися рішення про зміну тарифів на житлово-комунальні послуги та приведення їх у відповідність з собівартістю надання послуг. Проте і нові тарифи не повною мірою забезпечили стовідсоткове відшкодування витрат підприємств на ці послуги.
За 2006 рік видатки на дотацію підприємствам житлово-комунального господарства області з місцевих бюджетів склали 5,8 млн гривень, які (при самоокупних тарифах) можливо було б спрямувати на інші важливі для галузі заходи з енергозбереження, впровадження нових технологій, освітлення населених пунктів, забезпечення сіл якісною питною водою.
Незважаючи на погашення заборгованості населення шляхом проведення розрахунків по погашенню зобов’язань держави за знеціненими грошовими заощадженнями громадян в установах Ощадного банку в сумі 21,2 млн. гривень, заборгованість населення за отримані житлово-комунальні послуги протягом року зросла на 1,8 млн. гривень і за станом на 1 січня 2007 року становила 135,1 млн. гривень, що погіршує фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства та негативно впливатиме на перерахування дотації вирівнювання з державного бюджету місцевим бюджетам 2007 року.
Недостатній контроль з боку Березанської райдержадміністрації, Первомайського та Вознесенського міських голів за платіжною дисципліною 2006 року призвів до збільшення у цілому по області кредиторської заборгованості по загальному фонду порівняно з початком року на 279,2 тис гривень по бюджету міста Первомайська та дебіторської заборгованості - на 64,5 тис гривень по бюджетах міста Вознесенська та Березанського району.
Незважаючи на посилений попередній та поточний контроль за витрачанням бюджетних коштів, перевірками, проведеними працівниками фінансових та контрольно-ревізійних органів встановлено неефективне та незаконне використання бюджетних коштів на загальну суму 17,2 млн. гривень, з них заниження та завищення вартості основних активів - 5,9 млн. гривень, завищення асигнувань - 4,4 млн. гривень, випадаючі доходи 1,7 млн. гривень та інше.
Дані про надходження місцевих податків і зборів відображені у Додатку 4
Надходження місцевих податків та зборів за перше півріччя 2007 року
Фондовий ринок Казахстану
Фондовий ринок займає особливе місце в загальній системі ринкової
економіки кожної країни. Фондовий ринок - це загальна назва цілої системи
ринків фінансових ресурсів. На сучасному етапі фондовий ринок займає важливе
місце в системі економічних відносин як в середині країни так і поза нею ...
Основи роботи органів Пенсійного фонду України на прикладі його управління в Великоновосілківському районі
Найважливішою функцією держави є пенсійне забезпечення населення, яке
забезпечується шляхом надання соціальних послуг населенню. Тому об’єктом
дослідження є діяльність УПФУ в Великоновосілківському районі.
Мета професійного тренінгу - це застосувати теоретичні знання, які були
отримані ...