де Тk - кількість років, потрібних для того, щоб обсяг прибутку від інвестицій зрівнявся з обсягом Ви (термін окупності).
. Коефіцієнт доходів і витрат (співвідношення доходів і витрат) свідчить про те, який дохід за проектом припадає на одиницю загальних витрат (інвестованого капіталу та поточних експлуатаційних витрат). Обидві величини (чисельник і знаменник) розраховують як приведені до поточного моменту часу:
Проект отримає позитивну оцінку, якщо к > 1.
4. Коефіцієнт прибутковості (співвідношення прибутку та інвестованого капіталу) свідчить про те, скільки (за весь час реалізації проекту) приведеної вартості поточного прибутку припадає на одиницю приведеної вартості інвестованого капіталу:
Проект отримає позитивну оцінку, якщо g > 1.
5. Внутрішня норма прибутковості R - це дисконтна ставка г, при використанні якої чиста приведена вартість (цінність) інвестування дорівнюватиме нулю, тобто виконуватиметься рівність
Проект отримає позитивну оцінку, якщо внутрішня норма його прибутковості перевищуватиме дохідність капіталу інвестора, на яку він сподівається: R > Rn.
Внутрішня норма прибутковості є тією межею, вище якої проект дає від'ємну загальну прибутковість. Розраховане для проекту значення R0 має порівнюватися з дохідністю використання капіталу, яку очікує і на яку згоден інвестор R
. Показник фондовіддачі f проекту визначає співвідношення поточного прибутку за проектом (у чисельнику) і залишкової вартості інвестованого капіталу (у знаменнику) з урахуванням їх щорічної амортизації (зношення):
Цей показник свідчить про те, який у середньому прибуток отримає інвестор на 1 грн інвестованого капіталу.
Оподаткування прибутку юридичних осіб
Економічні
трансформації в країні і її економічне оздоровлення неможливі без формування
дієздатної податкової системи. Важливе місце в мобілізації грошових ресурсів
суспільства відіграє податкова система з властивими
їй особливостями.
Сучасний
економічний розвиток України і її регіон ...
Фінансування санації за рахунок зовнішніх джерел
У процесі становлення ринкових відносин в
Україні всі ланки фінансової системи опинилися у глибокій кризі. На межі
банкрутства перебуває сьогодні багато підприємств, які не мають змоги вчасно
виконувати свої зовнішні та внутрішні зобов’язання. Існування будь-якої
незамкнутої системи пере ...