Меню сайта

Коефіцієнти ділової активності

Таблиця 24 - Розрахунок коефіцієнтів ділової активності

Показники

На кінець планового періоду

1

Оборотність активів

1,62

2

Оборотність ДЗ

51,22

3

Оборотність КЗ

42,77

4

Оборотність матеріально-виробничих запасів

11,32

5

Тривалість операційного циклу

62,54

6

Оборотність основних засобів

2,79

7

Оборотність власного капіталу

1,79

Оборотність активів та інші показники ділової активності можливо розрахувати лише на кінець планового періоду, бо для початку планового періоду відсутні дані по виручці і собівартості реалізованої продукції. Значення оборотності активів на кінець планового періоду свідчить про те, що 1,63 грн реалізованої продукції принесла 1 грн активів.

Оборотність дебіторської заборгованості свідчить про те, що на кінець планового періоду кожні 51 днів дебіторська заборгованість перетворюється на кошти протягом звітного періоду.

Оборотність кредиторської заборгованості на кінець планового періоду свідчить про те, що в середньому кожні 42 днів кредиторська заборгованість перетворюється кошти.

Оборотність матеріально-виробничих запасів вказує на те, що на кінець періоду 11 днів потрібно для продажу (без оплати) матеріально-виробничих запасів.

Тривалість операційного циклу на кінець планового періоду становила в середньому 62 день.

Оборотність основних засобів на кінець періоду свідчить про те, що 1 грн основних засобів принесла 2,79 грн продукції.

Оборотність власного капіталу на кінець планового періоду свідчить про те, що 1 грн власного капіталу приносить 1,79 грн виручки від реалізації продукції, тобто швидкість обороту власного капіталу становить 1,79.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Фінансування санації за рахунок зовнішніх джерел
У процесі становлення ринкових відносин в Україні всі ланки фінансової системи опинилися у глибокій кризі. На межі банкрутства перебуває сьогодні багато підприємств, які не мають змоги вчасно виконувати свої зовнішні та внутрішні зобов’язання. Існування будь-якої незамкнутої системи пере ...

Особливості формування власного капіталу акціонерними товариствами
Одним із найважливіших напрямків фінансового аналізу, що має проводитися керівництвом або спеціальними підрозділами суб’єкта підприємництва, є аналіз формування власного капіталу та ефективність його використання як головне джерело фінансування його діяльності. Саме на основі результатів ...