Аналіз сучасного стану поліграфічної галузі в Україні.
Аналіз ситуації в поліграфічному виробництві України та всуміжних з нею галузях та підгалузях хотілося б розпочати оглядом статистичних данних.
У поліграфічному секторі економики активно утвержується тенденція до збільшення кількості господарюючіх субьектів. Нині тут налічується 2 тисячі підприємств різних форм власності, в т.ч. 21 відсоток, колективної—56.6, приватної - 21.8. Це свідчіть про те, що поліграфія все впевніше входить у ринок, вже діє досить сильне конкурентне середовище.
Численні приватні, колективні поліграфічні підпрємства та фірми, які здебільшого оснащенні сучасною технікою, що успішно конкурують, точніше домінують на ринку пакувальної,рекламної, бланковоі ,та іншої комерціїної продукції. Заради обективності слід сказати що вони помітно підняли рівень якості поліграфічного виконання друкованної продукції.
В газетному, журнальному, книжковому виробництві домінуюче становище поки що залишається за державними підприємствами. Воно й зрозуміло,е адже ці виробництва мають сьогодні складну інфраструкту,велики виробничі та допоміжні площі, що коштує значних коштів. Зважаючи на це, бізнес сюди входить досить обережно, детально прораховуючи можливу рентабельність вкладень.
Певна річ, розрахунки базуються на реальних ринкових потребах. Наш ринок свідчить про продовження негативної тенденції зменшення обсягів випуску неперіодичних та періодичних друкованих видань та про збільшення вільних потужностей із випуску книжкової і газетно-журнальної продукції.
Торік видавництва і видавничі організації усіх форм власності випустили лише 40 млн. примірників книжок, що становить менше 1 книжки на кожного мешканця країни.
У першому кварталі нинішнього року ситуація погіршилася. Зокрема, у видавництвах, підпорядкованих Держком-інформполітики, тираж книжкових видань, порівняно з відповідним періодом минулого року, зменшився більш, ніж удвічі.
Судячи з цього, і нинішній рік може бути майже катастрофічним, якщо не вжити радикальних заходів щодо підтримки видавничо-поліграфічного сектору економіки.
лЕРНДХ РЮ НЖЁМЙЮ ДЕОНГХРМХУ НОЕПЮЖЁИ ЙНЛЕПЖЁИМХУ АЮМЙЁБ (МЮ ЛЮРЕПЁЮКЮУ яЁЛТЕПНОНКЭЯЭЙН© ТЁКЁ© юЙЖЁНМЕПМНЦН АЮМЙС йХ©БЯЭЙЮ пСЯЭ)
бХОСЯЙМЮ ПНАНРЮ АЮЙЮКЮБПЮ МЮ РЕЛС: ╚лЕРНДХ РЮ НЖЁМЙЮ ДЕОНГХРМХУ НОЕПЮЖЁИ
ЙНЛЕПЖЁИМХУ АЮМЙЁБ╩ (МЮ ЛЮРЕПЁЮКЮУ яЁЛТЕПНОНКЭЯЭЙН© ТЁКЁ© юЙЖЁНМЕПМНЦН АЮМЙС
╚йХ©БЯЭЙЮ пСЯЭ╩) ЛЁЯРХРЭ 81 ЯРНПЁМНЙ, 25 РЮАКХЖЭ, 3 ПХЯСМЙХ, 1 ДНДЮРНЙ, 60
БХЙНПХЯРЮМХУ ДФЕПЕК.
нА▓╨ЙРНЛ БХОСЯЙМН© ПНАНРХ АЮЙЮКЮБПЮ ╨ ДЁ ...
оПНЖЕЯ ОНЬСЙЁБ РЮ БОПНБЮДФЕМЭ ПЕГЕПБЁБ ОНКЁОЬЕММЪ ТЁМЮМЯНБХУ ПЕГСКЭРЮРЁБ Б оняо гЁПЙЮ
б СЛНБЮУ ПХМЙНБХУ БЁДМНЯХМ, АЁКЭЬЁЯРЭ ОЁДОПХ╨ЛЯРБ ГЮ НЯМНБМС ЛЕРС
ЯРЮБКЪРЭ НДЕПФЮММЪ ОПХАСРЙС. оПХАСРНЙ ОЁДОПХ╨ЛЯРБЮ АЮЦЮРН Б ВНЛС ГЮКЕФХРЭ БЁД
ЖЁМХ ОПНДСЙЖЁ© РЮ БХРПЮР МЮ ©© БХПНАМХЖРБН. жЁМЮ ОПНДСЙЖЁ© МЮ ПХМЙС ╨ МЮЯКЁДЙНЛ
БГЮ╨ЛНДЁ© ОНОХРС РЮ ОПНОНГХЖЁ©. оЁД БОКХБНЛ ГЮЙНМЁБ ПХМЙНБНЦН ЖЁМ ...