Закрите акціонерне товариство «ТЕТЗ-Інвест», яке є об’єктом дослідження, функціонує за адресою: 86603, Донецька обл., м. Торез, вул. Леніна, 296. Форма власності підприємства - колективна. Підприємство має організаційно-правові атрибути, властиві йому як господарюючому суб’єкту: самостійний баланс, розрахунковий рахунок у банку, печатку з найменуванням. Підприємство має у власності відособлене майно, що враховане на його самостійному балансі, має право від свого імені здобувати й здійснювати майнові й особисті немайнові права, мати обов’язки, бути позивачем і відповідачем у суді. Підприємство здійснює свою діяльність на підставі статуту.
Предметом діяльності підприємства згідно статуту є:
.52.1 Виробництво (без ремонту) машин i обладнання для добувної промисловості;
.10.1 Виробництво двигунів, генераторів i трансформаторів;
.10.2 Ремонт (спеціалізований) двигунів, генераторів i трансформаторів електричного струму.
Закрите акціонерне товариство «ТЕТЗ-Інвест» (Торезький електротехнічний завод) є провідним в Україні й країнах СНД виробником вибухозахищеного пускового електроустаткування, що використовується у вугільних шахтах, небезпечних по газу (метану) і вугільному пилу, а також устаткування для інших галузей народного господарства.
Заснований завод в 1949 році. Спочатку виконував замовлення, пов’язані з ремонтом і відновленням шахт Донбасу. В 1950 році підприємство переходить на нову, більш складну програму - налагоджує випуск вибухозахищеної електроапаратури для вугільної промисловості й інших галузей народного господарства. В 1961 році Торезький електротехнічний завод одержав свідоцтво на товарний знак, який дотепер є відмінною рисою виробів підприємства.
На сьогоднішній день ЗАТ «ТЕТЗ-ІНВЕСТ» (Торезький електротехнічний завод) - це сучасне підприємство зі спеціалізованою технологією й потужним виробництвом. Виробничі ділянки (механічна, складальна, штампувальна), відділи й служби підприємства націлені на швидке і якісне виконання замовлень споживачів. Кваліфікований відділ головного конструктора й служба головного технолога успішно вирішують найсерйозніші завдання для максимально повного задоволення запитів і потреб замовників.
Політика ЗАТ «ТЕТЗ-ІНВЕСТ» (Торезький електротехнічний завод) - це постійний розвиток і вдосконалювання конструкції апаратів. Враховуючи потребу в принципово нових апаратах на базі оригінальних і сучасних комплектуючих виробів, на заводі розробляються й створюються модифікації потужнішої пускової апаратури не тільки для вугільної промисловості, але й для інших галузей господарства.
Починаючи із другого півріччя 2006 року завод розпочав серійний випуск пускачів вибухозахищених іскробезпечних серії ПВІТ- М номінальні струми від 10 до 630А.
Пускач рудниковий вибухобезпечний - комутаційний апарат <http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82>, призначений для керування <http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F> електроприводами гірничих машин та механізмів, а також для захисту від струмів короткого замикання у відхідних приєднаннях трифазних розподільних мереж низької напруги (до 1200 В). Крім того, пускачі виконують функції струмового захисту від перевантаження електродвигунів, захист від подачі напруги на пошкоджену ділянку мережі, контроль опору ланцюга заземлення пересувних машин та механізмів та захист від втрати керованості.
Конструктивно пускачі виконуються у вигляді вибухозахищеної оболонки, яка має ввідну та вивідну камери, камеру апаратного відділення з швидковідкривною кришкою, яка механічно зблокована з рукояткою роз’єднувача. Функціонально пускачі мають такі основні вузли: роз’єднувач класичний або суміщений з прохідними ізоляторами; контактор електромагнітний повітряний або вакуумний; трансформатори струму; блоки захисту керування та схему форсування з джерелом живлення; пристрій сигналізації. Номінальна напруга пускачів: 1140/660 В, 380 В. Номінальний струм: 32; 63; 125; 160; 250; 320 та 400 А. Пускачі на номінальні струми 125; 160 та 250 А випускаються як з повітряними контакторами, так і з вакуумними, а на більші номінальні струми тільки з вакуумними контакторами. Застосування останніх суттєво підвищує надійність комутаційного апарата.
У вугільних шахтах України та країн СНД експлуатуються пускачі серій ПВМІ, ПВІ, ПРВ, ПВІР, ПРВМ, ПРВІ та ПВІ-М, які випускаються Торезьким електротехнічним заводом, дослідно-експериментальним заводом УкрНДІВЕ та заводом «Кузбаселектромотор» (РФ). В 2001 р освоєна нова серія універсальних реверсивних пускачів, які дозволяють здійснювати перемикання на обраний номінальний струм безпосередньо в шахті.
Механізм оподаткування банків (за матеріалами Вінницької філії ПАТ Кредитпромбанк)
На
сьогодні існує необхідність у формуванні вітчизняної системи податкового
менеджменту банку, удосконаленні його інструментарію, що забезпечить нарощення
конкурентних переваг та ефективне функціонування банку.
Проблеми
функціонування системи оподаткування, питання податкового планува ...
Фінансові результати діяльності підприємств, їх зміст і склад, порядок розрахунку, та використання
В
наш час багато які економісти схильні бачити головну причину нинішньої
економічної кризи в Україні у непослідовності проведення економічних реформ,
частих змінах економічного курсу та складу уряду. Безумовно,
така точка зору не позбавлена об'єктивності, однак на мою думку, сучасна
еко ...