На двохсот гривневій банкноті зображена Леся Українка і в’їзна вежа Луцького замку. Вона, як відомо, народилася на Волині і мабуть там неодноразово була, тому цей підбір зображень виправданий. Проте не кожен зможе впізнати цю вежу, та і тут конспірація. Але доречніше було б зобразити сюжет з відомого твору письменниці.
За ствердженнями езотериків, рожева купюра номіналом двісті гривень підходить для жінок, які хочуть стабільності у стосунках. Вона укріпить родинні зв’язки. Також тут присутні рятівні фінансового падіння країни знаки - орнамент із квітів та зображення пташок. Вони символи процвітання та добробуту громадян.
На п’ятистах гривнях зображений бродячий український філософ Григорій Сковорода. Багатьох це обурило: чому на найбільшій купюрі, зображений філософ який усе життя нехтував грошима? Якби банкноту побачив сам Сковорода думаю він сприйняв би це за жарт і сам би посміявся. І чи не знайшлося іншого діяча, котрого можна було б розмістити на цій купюрі?
Такого знайшли - Данила Галицького. Та все ж прийняли рішення на користь Сковороди.
Є і художні недоліки: за «правилами», на грошах не повинні писати роки народження і смерті зображеного на банкноті; сам Сковорода більше схожий на ситого сучасного бізнесмена, аніж на голодного філософа; при такому ракурсі не повинно бути видно лівого вуха; нез’ясоване використання масонського символу на реверсі.
Далі - більше. На усіх купюрах є підпис голови Нацбанку України. Але розташований цей підпис де завгодно: вище назви посади, нижче, збоку. Та і напис має три різні форми: повний - «Голова правління банку», скорочений - «Голова правління», і дуже лаконічний - «Голова». Хоча банкнота повинна бути прикладом юридично вірного оформлення документу.
Також з банкнот зникли назви валюти і номіналу на мовах національних меншостей, які були на радянських грошах. Хоча в нашій країні нацменшостей не мало.
Висновок
Отже, на українських грошах все змішано - на купюрах присутні і культурні діячі і правителі. Але нема логічного ряду. Якщо почали зображувати князів і правителів, то треба було і далі вибудовувати княжу лінію. Або якщо вже зобразили діячів культури і науки, то треба було завершувати цей підбір, і брати діячів з різних ділянок.
Застосування акредитиву в мiжнародних формах розрахункiв
Форми безготівкових розрахунків
розрізняються між собою видом застовуваних розрахуноквих документів та порядком
їх обігу.
На сьогоднішній день
безготівкові розрахунки між господарюючими органами можуть здійснюватися в
таких формах: платіжні доручення, платіжні вимоги-доручення, чеки, ...
Нацiональний Банк Украiни статус i завдання
Національний банк України – найважливіша ланка всієї банківської системи
держави. На відміну від багатьох інших відомств, які постали на грунті колишніх
республіканських чи союзних, НБУ являє собою принципово нову структуру. З`явивишися відразу ж після проголошення незалежності, він став
...