Показник рентабельності власного капіталу характеризує прибутковість ( збитковість ) використання капіталу, який знаходиться в довгостроковому розпорядженні підприємства. . Слід зазначити, що цей показник значно зріс - на 66,6 % за 2 роки. Відповідно скоротився термін окупності капіталу.
Величина перманентного капіталу становить суму всіх джерел власних коштів і довгострокових кредитів підприємства.
Показники рентабельності по ПП «Компанія Вітар» свідчать про недостатню ефективність використання фінансових та інших ресурсів підприємства у 2005-2007 рр.
Прибутковість перманентного капіталу залишилась незмінною - 0,010 грн. Це пояснюється залученням використання довгострокових кредитів на протязі 2006-2007 рр. і підвищенням прибуткової роботи.
Варто також зазначити, що за аналізований період дещо знизилася ліквідність підприємства. Так коефіцієнт загальної ліквідності зменшився з 1,1 у 2005 до 1,06 у 2006 та 1,02 у 2007 році. Однак це зниження є незначним, що засвідчує про відносну стабільність ліквідності ПП „Компанія Вітар”.
Проведений аналіз ефективності управління, у тому числі формування прибутку, по ПП «Компанія Вітар»і свідчить про те, що у 2005-2007 рр. році на ПП «Компанія Вітар» практично усі показники рентабельності у 2006 році мають позитивне значення, а у 2007 році - рівень рентабельності та рентабельність операційної діяльності є негативними. Це свідчить про зниження ефективності використання прибутку підприємства.
Таким чином, проведений аналіз свідчить про те, що діяльність ПП «Компанія Вітар» протягом досліджуваного періоду вела доволі „рівну” діяльність на ринку, про що свідчить відсутність різкої зміни основних показників діяльності компанії
З метою уникнення негативних наслідків глобальної фінансової кризи у 2008-2009 роках і збереження власних позицій на ринку, ПП «Компанія Вітар» повинна розробляти стратегічні заходи по плануванню прибутку та підвищення прибутковості діяльності.
Аналіз фактичних і статистичних даних по Дніпропетровській області щодо надходження іноземних інвестицій за останні три роки
Інвестиційна політика є складовою частиною економічної політики держави і
повинна бути спрямована на створення оптимальних умов для активізації
інвестиційного потенціалу.
Основними напрямами інвестиційної діяльності є: створення привабливих
умов для роботи іноземних інвесторів; збільше ...
Лізинг як інструмент інвестування
Становлення
та розвиток ринкових відносин в Україні супроводжується значним погіршенням
стану суб'єктів господарювання. Зношеність основних засобів на підприємствах
багатьох видів економічної діяльності досягла критичного рівня, внаслідок чого
неможливим є подальше нарощування економічни ...