Меню сайта

Характеристика загальної спрямованості фінансово-господарської діяльності підприємства

ВАТ «М'ясокомбіна́т Ятра́нь» - підприємство харчової промисловості, що спеціалізується на виготовленні варених, варено-копчених та сирокопчених ковбас. Підприємство створене рішенням засновника голова правління - Артеменко Наталія Михайлівна відповідно до Господрського та Цивільного кодексів України.

Місцезнаходження Підприємства: Україна, вул. Братиславська, 82, м. Кіровоград, 25000.

Основнi види дiяльностi товариства залишилися без змiн, а саме:

забiй худоби та первинна переробка худоби;

виробництво ковбасних виробiв та м`ясних напiвфабрикатiв;

виробництво м`яса жилованого в блоках;

оптова та фiрмова торгiвля.

Основних джерел аналізу господарського стану підприємства є бухгалтерська звітність і насамперед бухгалтерський баланс. Баланс характеризує господарський стан підприємства на певну дату. Крім балансу для аналізу використовується «Звіт про фінансові результати», «Звіт про власний капітал», «Звіт про рух грошових коштів» та ін.

На протязi звiтного року введено у виробництво основних фондiв на загальну суму 11,6 млн. гривень, на технiчне переоснащення виробництва та розвиток товариства витрачено 13,3 млн. гривень, проведення капiтального ремонту виробничих примiщень витрачено та придбання обладнання на суму 22,8 млн. гривень. Запровадженi заходи розвитку фiрмової роздрiбної та оптової торгiвлi, розширенi основнi ринки збуту продукцiї. Інформація про організаційну структуру емітента.

В бухгалтерському облiку застосовуються тi методи i пiдходи облiку, якi передбаченi стандартами i найбiльш адаптованi до дiяльностi пiдприємства. Основними засобами визначаються активи, очiкуваний термiн використання яких понад 1 рiк. Нарахування амортизацiї в бухгалтерському облiку здiйснюється за нормами i правилами податкового облiку. Лiквiдацiйна вартiсть основних засобiв не застосовується. В бухгалтерському облiку та фiнансовiй звiтностi пiдприємство вiдображає витрати того перiоду, до яких вони вiдносяться. Дебiторська заборгованiсть визначається активом, якщо є вiрогiднiсть отримання пiдприємством майбутньої економiчної вигоди i може бути достовiрно визначена їх сума. Резерв сумнiвних боргiв створюється по платоспроможностi кожного окремо взятого дебiтора. Поточна дебiторська заборгованiсть за продукцiю, товари, роботи та послуги включається в баланс пiдприємства по чистiй реалiзацiйнiй вартостi, що дорiвнює сумi дебiторської заборгованостi за вирахуванням сумнiвних i безнадiйних боргiв.

Читайте більше

Національна депозитарна система проблеми становлення та розвитку
Інфраструктура фондового ринку в кожній країні має свої особливості. Вони обумовлені рівнем розвитку економіки країни, характером діючої моделі ринку, специфікою системи державного регулювання ринку. Неодмінним елементом організації ринку цінних паперів є депозитарна система, яка виступ ...

Еволюція дизайну гривні в період незалежності України
Паперові грошові знаки - об’єктивні свідки багатьох історичних подій, відіграють важливу роль у системі соціально-економічних, політичних відносин як всередині країни, так і між державами. В усі часи наявність власної грошової одиниці вважалась символом державності, атрибутом визнання кр ...