Меню сайта

Особова характеристика банкнот по рокам друкування

Для моделі ста гривень, взяли портрет молодого Шевченка. Він був чомусь дуже схожим на молодого Ющенка.

Банкноти цього випуску Рис.3

Випуск грошей з 2006-2007 рр.(рис.4)

У 2006 році вийшов новий тираж банкнот, малюнок яких не змінився зовсім, змінився лише колір. Зараз банкноти стали зовсім різнобарвними.

Одно гривневу купюру розмалювали у жовто-блакитний колір.

На двохсот гривневій купюрі нового випуску Леся Українка змінилася та помолодшала.

З’явилася банкнота номіналом у п’ятсот гривень. На ній зображений Григорій Сковорода - бродячий український філософ XVIII сторіччя. Ця банкнота має найбільший розмір.

Банкноти цього випуску Рис.4

Ще існує ескіз банкноти номіналом тисяча гривень, на котрій зображен засновник Києво-Могилянської академії Петро Могила. Але цю купюру Нацбанк обіцяє не випускати, тому що банкнот різного номіналу може бути не більше дев’яти, інакше це ознака гіперінфляції.

Складаючи характеристику національної валюти, я от взагалі про що подумав, виходить зображені на банкнотах особистості та пам"ятки закарбовуються в свідомості усіх українців. Тобто гроші стають своєрідним коротким підручником історії України .Хоч не хоч - а кожен день на них дивишся.

Висновок

Отже, кожний грошовий номінал має свою дату випуску, колір, зображення архітектурних споруд на реверсі,а також постатті видатних українських діячів на аверсі купюри.

Перейти на сторінку: 1 2 

Читайте більше

Комплексний аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства
Етимологічне слово «аналіз» означає розгляд, вивчення, наукове дослідження будь-чого шляхом розчленування, розкладання цілого на його складові. Таке розчленування дає можливість з'ясувати внутрішню суть і природу процесів та явищ, їх залежність від різноманітних факторів, оскільки без так ...

Оподаткування малого бізнесу проблеми та шляхи вирішення
Підприємництво є головним елементом ринкового середовища. Воно забезпечує вирішення багатьох соціально-економічних проблем перехідного періоду і до становлення ринкових відносин: сприяє насиченню ринку товарами та послугами, наповненню дохідної частини бюджету, стимулює структурні зміни ...