Меню сайта

Аналіз напрямів використання коштів зведеного бюджету Закарпатської області

В минулому 2007 році видатки на галузь освіти, порівняно з 2006 роком збільшилися на 224 738,1 тис. грн., або на 36,1%. Сума видатків склала 847 381 тис. грн. фінансування освіти у вказаному році зайняли 41,1% усіх видатків загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області. Виконання плану склало 98,6%.

В поточному році, станом на 1 жовтня сума видатків на освіту склала 809 829 тис. грн., що на 228 569,9 тис. грн., або на 39,3% більше ніж на аналогічну дату попереднього періоду. Питома вага фінансування галузі освіти в усіх видатках загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області склала 42,1%. Виконання річного планового показника склало 68,8%.

Крім видатків на утримання установ освіти області кошти направлялись на забезпечення виконання інших програм та заходів, в тому числі:

- відповідно до обласної програми "Шкільний автобус" для створення умов для забезпечення у сільській місцевості регулярного безоплатного перевезення до місць навчання учнів для придбання 7 автобусів;

на проведення заходів, передбачених Програмою розвитку освіти Закарпаття на 2003 - 2012 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 23.01.2003 року № 128, для зміцнення навчально-матеріальної бази установ освіти, проведення свят, конкурсів, змагань та оздоровлення дітей;

на виконання Програми науково-інформаційного забезпечення реалізації Концепції сталого розвитку Закарпаття, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 23.01.2003 року № 130, з обласного бюджету профінансовано проведення обласних науково-практичних конференцій, семінарів з наукових проблем, обладнання методичного кабінету з правової освіти.

на фінансування видатків для виплати іменних стипендій голови облдержадміністрації кращим студентам вищих навчальних закладів передбачених Програмою "Вчитель", що затверджена рішенням сесії обласної ради від 25.09.2002 року № 54.

Наступна, за величиною питомої ваги в усіх видатках загального фонду досліджуваних місцевих бюджетів, галузь охорони здоров'я ( додаток Ж).

Протягом 2004-2007 років та станом на 1 жовтня вона займала в середньому 23,2%. Розглянемо фінансування сфери охорони здоров'я в кожному році досліджуваного періоду.

Видатки на фінансування установ охорони здоров'я у 2004 році, складали 185 374,5 тис. грн., або 24,7% усіх видатків загального фонду місцевих бюджетів Закарпатської області.

У 2004 році за рахунок видатків на вказану галузь було проведено ряд заходів, деякими з яких є: мережа поліклінік і амбулаторій збільшена на 3 установи, обласний центр медстатистики було реорганізовано в "Обласний центр здоров’я", збільшилась на 2 установи мережа лікарень широкого профілю (реорганізовано лікарські амбулаторії у Мукачівському та Перечинському районах) та інші заходи. Виконання планового показнику по видаткам на охорону здоров'я було на рівні 98,5%.

В наступному 2005 році видатки на сферу охорони здоров'я збільшилися в порівнянні з 2004 роком на 70 766 тис.грн., або на 39,7% і склали 258 930,6 тис.грн. Питома вага вказаних видатків зайняла 24,1% усіх видатків загального фонду. За рахунок коштів обласного бюджету було придбано санітарний автотранспорт для районів, провели капітальний ремонт дахів районних лікарень у гірській зоні. Також було проведено капітальний ремонт обласної дитячої лікарні (відремонтовано будівлю басейну) та завершення капітального ремонту та реконструкції центру профілактики СНІДу із запуском лабораторії для досліджень. Також проводились роботи по переведенню лікарень та диспансерів на більш економні методи опалювання (заміна старого обладнання та котелень). Виконання плану по фінансуванні вказаної галузі становило 98,5%.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6 7

Читайте більше

Дефіцит бюджету та його вплив на економічний розвиток
Стан бюджетної системи можна назвати найважливішим критерієм економічної ситуації в країні, а однією з найважливіших функцій бюджету є регулювання економіки. Адже закладені в ньому параметри визначають наявність інвестиційних стимулів і потенціалу вкладень, рівень соціального захисту гро ...

Основні аспекти доцільності залучення корпоративних облігацій
Суттєву роль у формуванні фінансових ресурсів підприємства відіграють власні кошти. Проте фінансування діяльності лише за рахунок власного капіталу не завжди є не ефективним для підприємства. Тому доцільно є розглядати варіант залучення додаткових коштів за рахунок емісії корпоративних о ...