лЕМЧ ЯЮИРЮ

оНКЁЦПЮТЁВМЮ ОПНЛХЯКНБЁЯРЭ сЙПЮ©МХ. II ПНКЭ РЮ ОЕПЯОЕЙРХБХ ПНГБХРЙС

Дещо краща ситуація з підготовкою інженерних кадрів. Українська академія друкарства, поліграфічний факультет Національного технічного університету України (КПІ) перебудовують свою роботу відповідно до ринкових умов — організували підготовку фахівців нових спеціальностей: таких як менеджмент поліграфічних підприємств, посилили контакти з виробництвом. Серед найближчих наших завдань — налагодження післядипломного підвищення кваліфікації керівників і фахівців галузі.

Зі свого боку низка поліграфічних підприємств по-діловому відгукується на запити вищих учбових закладів. Сподіваємось, що і держава всіляко сприятиме вирішенню проблеми підготовки кадрів.

Стабілізація у видавничо-поліграфічному комплексі в немалій мірі залежить від стабільної роботи центрального органу державного управління галуззю, на жаль, статистика тут сумна. Упродовж 1992-1999 р.р. було п'ять ліквідаційних компаній (Держкомпреси змінив

Держкомвидав, ного, у свою чергу, Мінпрес-інформ, потім Мінінформ, а два місяці тому появилося нове утворення — Держкомінформполітики). Скільки часу і коштів витрачено на перереєстрацію статутів, виготовлення печаток, штампів, бланків, вивісок! А скільки людей достроково відправлено на державні пенсії, скільки здійснено компенсаційних виплат!

Мабуть, оця вся "реорганізаційна діяльність” немалою мірою і спричинила такий занепад. Чи не тому видавнича справа в наших сусідів стабільніша, що там держава чітко визначила свої інтереси і пріоритети у видавничій галузі і не вдавалася до сумнівних експериментів типу перейменувань органу державного управління та створення ДАКу?

На цьому варто сьогодні наголосити оскільки не встигло чорнило на високих документах просохнути, як знову поповзли чутки про чергову реорганізацію.

На наше переконання, наш центральний орган державного управління треба зберегти, розширивши в ньому підрозділи, які відають питаннями практичної роботи видавничо-поліграфічного комплексу, проведення галузевої науково-технічної та інвестиційної політики, розробки нормативно-технічної бази, координації із суміжними галузями. Як бачимо, проблем, які нагромадилися у видавничо-поліграфічному комплексі багато, а отже, поле діяльності для нового покоління поліграфістів досить широке — від інформаційного забезпечення, захисту професійних інтересів і прав до відстоювання корпоративних інтересів галузі на найвищих рівнях законодавчої та виконавчої влади.

оЕПЕИРХ МЮ ЯРНПЁМЙС: 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

вХРЮИРЕ АЁКЭЬЕ

лЁФАЧДФЕРМЁ РПЮМЯТЕПРХ сЙПЮ©МХ
нДМЁ╨Ч Г БЮФКХБХУ ОЕПЕДСЛНБ ГЮАЕГОЕВЕММЪ ЙНЛОКЕЙЯМНЦН ПНГБХРЙС АЧДФЕРМН© ЯХЯРЕЛХ ╨ ТНПЛСБЮММЪ ДЁ╨БНЦН ТЁМЮМЯНБНЦН ЛЕУЮМЁГЛС ПЕЦСКЧБЮММЪ ЛЁФАЧДФЕРМХУ БЁДМНЯХМ. ╡ЯРНПХВМН ЯЙКЮКНЯЪ, ЫН ПЁБЕМЭ ЕЙНМНЛЁВМНЦН ПНГБХРЙС НАКЮЯРЕИ, ЛЁЯР НАКЮЯМНЦН ГМЮВЕММЪ РЮ ПЮИНМЁБ ╨ ПЁГМХЛ. дКЪ ЕЙНМНЛЁВМНЦ ...

еЙНМНЛЁВМЮ ЯСРЭ Ё ТСМЙЖЁ© АЧДФЕРС
оПНБЕДЕММЪ ПХМЙНБХУ ПЕТНПЛ РЮ РПЮМЯТНПЛЮЖЁИ ГМЮВМНЧ ЛЁПНЧ ГЮКЕФХРЭ БЁД ЯРЮМС ТЁМЮМЯЁБ ДЕПФЮБХ РЮ ©© ЯЙКЮДНБН© - АЧДФЕРС. дЕПФЮБМХИ АЧДФЕР ╨ МЮИБЮФКХБЁЬХЛ ГЮЯНАНЛ, ВЕПЕГ ЪЙХИ ДЕПФЮБЮ ГДЁИЯМЧ╨ ПНГОНДЁК Ё ОЕПЕПНГОНДЁК БМСРПЁЬМЭНЦН ОПНДСЙРС. яЮЛЕ ВЕПЕГ АЧДФЕР ДЕПФЮБХ БЁДРБНПЧ╨РЭЯЪ БЯЪ АЮЦ ...