16 лютого ц.р. Президент Україні на зустрічі підтримав пропозиції 14 го ловних редакторів і провідних газет щодо недоцільності утворення монополі ної структури ДАКу "Укрвидавполіг рафія". Незважаючи на це, 27 квітня!' травня ц.р. Кабінет Міністрів видав роз порядження про форсування робіт щоді створення цієї компанії.
Хочу наголосити, що Верховної Радою України на парламентських слу ханнях 11—13 травня цього року прии нято таке рішення: п.4. Наголосити На особливій необхідності і важливості реалізації Кабінетом Міністрів України ви мог пункту 4 Постанови.Верховної Раді України від 16 лютого 1999року, №430 XIV щодо недопущення приватизації забезпечення незмінності статусу під приємств, які включаються до склад;
державних акціонерних компаній "Ук раїнське видавничо-поліграфічне об'єд нання" та "Українське телебачення радіомовлення".
Вважати, що постанови та розпоряд ження Кабінету Міністрів України щодо утворення та забезпечення діяльност цих компаній, прийняті з порушення” КонституціїУкраїни і ряду законів, з ігно руванням позиції місцевих державнш адміністрацій і органів
місцевого самоврядування, фахових висновків колективів, перетворюються в наругу над свободою слова, інтересами вільного розвитку видавничо-поліграфічної галузі, телебачення та радіомовлення і не підлягають виконанню.
У зв'язку з цим довести до відома керівників Кабінету Міністрів України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Фонду державного майна України, Національного агентства з управління державними корпоративними правами, державних акціонерних компаній "Українське видавничо-поліграфічне об'єднання" та "Українське телебачення і радіомовлення", телера-діоорганізацій, поліграфічних підприємств і видавництв, що за статтями 19 і 60 Конституції України ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачене законодавством, виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, а за віддання і виконання таких розпоряджень чи наказів настає юридична відповідальність.
Тривожне становище і в нашій галузевій науці. До недавнього часу ми пишалися тим, що два з трьох діючих у колишній союзній державі науково-дослідних інститути знаходилися в Україні. Один із них (Київський) унікальний, оскільки був зайнятий розробкою спеціальних видів друку. Нині ж ситуація така, що необхідно вживати термінових заходів щодо їх порятунку. Щоб не пропала поліграфічна наука слід визначитися з напрямками та сферою її діяльності, пов'язаних із потребами виробництва.
яБЁРНБЁ ТЁМЮМЯНБЁ ЙПХГХ РЮ ©У БОКХБ МЮ ТЁМЮМЯНБС АЕГОЕЙС ДЕПФЮБХ
дНЯБЁД
ЯЭНЦНДМЁЬМЭН© ЯБЁРНБН© ЙПХГХ ОЁДРБЕПДФС╨ РНИ ТЮЙР, ЫН ФНДМЮ ЙПЮ©МЮ МЕ
ГЮЯРПЮУНБЮМЮ БЁД ЙПХГХ, ЮДФЕ ОНЯРПЮФДЮКХ МЮБЁРЭ РЁ ЙПЮ©МХ, ТЁМЮМЯНБЁ ЛНДЕКЁ
ЪЙХУ ББЮФЮКХЯЪ ЕРЮКНМНЛ ДНЯЙНМЮКНЯРЁ. яБЁРНБЮ ТЁМЮМЯНБЮ РЮ ЕЙНМНЛЁВМЮ ЙПХГЮ
ГСЛНБХКЮ БХМХЙМЕММЪ ЖЁКНЦН ЙНКЮ ОПНАКЕЛ РЮ, ОНЯКЮАКЕММЪЛ ТЁ ...
╡МБЕЯРХЖЁИМЮ ДЁЪКЭМЁЯРЭ ОЁДОПХ╨ЛЯРБЮ РЮ ©© ЕТЕЙРХБМЁЯРЭ
с
ЯСВЮЯМЁИ сЙПЮ©МЁ НЯНАКХБН БЮФКХБНЦН ГМЮВЕММЪ МЮАСБЮ╨ ЮЙРХБЮЖЁЪ ЁМБЕЯРХЖЁИМН©
ДЁЪКЭМНЯРЁ, НЯЙЁКЭЙХ АЕГ МЕ© МЕЛНФКХБН ГДЁИЯМХРХ ОПНЦПЕЯХБМЁ ГПСЬЕММЪ Б
ЕЙНМНЛЁЖЁ, ОЁДБХЫХРХ ЙНМЙСПЕМРНЯОПНЛНФМЁЯРЭ РЮ ГЮЦЮКНЛ ГЮАЕГОЕВХРХ ЯРЮКХИ
ЯНЖЁЮКЭМН-ЕЙНМНЛЁВМХИ ПНГБХРНЙ ДЕПФЮБХ.
оПНАКЕЛЮЛ
ЁМБЕЯРХЖЁ ...