Меню сайта

Планування формування операційного прибутку

На третьому етапі відбираються фактори, що роблять найбільший вплив на суму формованого чистого операційного прибутку, і з урахуванням ступеня їхнього впливу будується багатофакторна модель регресії ( що включає звичайно 3-4 найбільш вагомих факторів).

На четвертому етапі прогнозується зміна факторів, включених у модель регресії, у майбутньому періоді. Прогнозована зміна кожного фактора відбивається відповідними кількісними показниками.

На п'ятому етапі шляхом підстановки прогнозованих значень факторів у модель регресії одержують прогнозований (планований) показник чистого операційного прибутку.

На шостому етапі на основі розрахований чистий операційний прибуток по раніше розглянутих моделях визначаються планові значення відповідно валового і маржинального операційного прибутку.

Використання цього методу дозволяє здійснювати різноманітні планові розрахунки суми операційного прибутку шляхом послідовної зміни заданих значень окремих факторів.

Таким чином, у залежності від обраного методу розрахунків, планування формування операційного прибутку може розглядатися як завершальний чи як початковий етап планування всієї операційної діяльності підприємства.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6 

Читайте більше

Аналіз відносних показників фінансової стійкості ТзОВ «Імперія жирів»
Поряд з абсолютними показниками в процесі аналізу необхідно розглянути відносні показники (коефіцієнти) фінансової стійкості ТзОВ «Імперія жирів». Для цього нами було виділено ряд показників, які найбільш повно дозволяють визначити рівень фінансової стійкості, характеризують структуру джерел фін ...

Фінансово-господарська діяльність ТОВ Чернівці Поліхімбуд
На сьогодні в Україні відбувається інтенсивний і досить стрімкий розвиток ринкових механізмів, що вимагає від підприємств та фірм детального дослідження впливу всіх елементів системи господарювання та їх впливу на розвиток підприємництва загалом в державі. Виявлення ключових аспекті ...